UMĚNÍ V KCH

V roce 2021 pro Vás plánujeme výstavy o jejichž konání Vás budeme včas informovat.
Pokud byste i vy rádi v Komunitním centru Husitská / SUTERÉN vystavovali, neváhejte nás kontaktovat. Domluvíme si schůzku a na všem se osobně domluvíme.


Ve středu 20. listopadu 2019 od 18.00 se uskutečnila SLAVNOSTNÍ VERNISÁŽ OBRAZŮ TEREZY SÁTROVÉ. Výstavy trvala do konce roku 2019. Děkujeme autorce, že u nás vystavovala!

16. května se uskutečnila vydařená vernisáž výstavy DYCKY ŽIŽKOV! fotografií DAVIDA TICHÉHO. Výstavu doprovodily písničky Zdeňka Větrovce a proběhla v přátelské žižkovské atmosféře:)

23. listopadu 2018 byla slavnostní vernisáží zahájena výstava děl PETRA MALINY, charakteristického kreslíře a kronikáře.
Petr Malina je pro svou lásku k vodě přezdívaný Námořník, pro časopis Pražský senior připravuje originální kreslené vtipy. Současně s výtvarnou prací se ale věnuje také hudbě, divadlu /LouDkový soubor Klubu Remedium/ a také svým...

V březnu vystřídala Šmikpoezii od Hanele výstava ARTE dílen kreslení a malování Klubu Remedium, pod vedením lektorek Adriany Rohde Kabele a Terezy Trynerové.