PRAVIDELNÝ PROGRAM
konverzační angličtina / filmové úterky / rukodělné činnosti / deskovky / výstavy  // prostor pro všechny / prostor pro vás / BEZPLATNÝ VSTUP // těšíme se na Vás!

KAŽDÉ PONDĚLÍ

/ KONVERZAČNÍ ANGLIČTINA S RODILÝM MLUVČÍM
13.30 - 15.00 // začátečníci & mírně pokročilí & ti, kteří se necítí v konverzaci jistí
15.00 - 16.30 // pokročilí

AKTUÁLNĚ JE TENTO PROGRAM NAPLNĚN / POKUD SI PŘEJETE BÝT NÁHRADNÍCI ČI OBDRŽET INFORMACI, POKUD BY SE OTEVŘELA NOVÁ SKUPINA, NAPIŠTE PROSÍME NA:
SUTEREN@R-MOSTY.CZ

Rádi byste se zdokonalili v angličtině? Je to již dávno, co jste mluvili a chtěli byste zase začít?
Nemáte prostředky na drahé konverzační kurzy? Přijďte a vyzkoušejte si ukázkovou hodinu konverzační angličtiny s rodilým mluvčím / pokud chcete mít jistotu, že s vámi budeme počítat či máte jakékoli dotazy, napište na suteren@r-mosty.cz. Pokud se vám hodina zalíbí, zapíšete se na kurz, zaregistrujete a každotýdenní dávce konverzace v angličtině již nebude nic stát v cestě.


KAŽDÉ ÚTERÝ

/ 15.00 & 19.00 / FILMOVÉ ÚTERKY AKTUÁLNÍ PROGRAM ZDE

KAŽDÉ POSLEDNÍ ÚTERÝ V MĚSÍCI // 19.00 - 20.30
CYKLUS FILMOVÝCH PROJEKCÍ FAMU & LEKTORSKÉ ÚVODY

Cyklus projekcí studentských filmů vám představí výrazná díla studentů FAMU napříč katedrami. Každá projekce bude doplněna lektorskými úvody jednotlivých filmů, které budou poukazovat na okolnosti jejich vývoje a výroby. Diváci se mohou dozvědět o možnostech studia na největší filmové fakultě u nás.

V roce 2014 vyhlásil prestižní filmový časopis The Hollywood Reporter žebříček nejlepších filmových škol na světě. Pražská FAMU se tehdy umístila na 4. místě! Přijďte se sami přesvědčit o tom, jestli je to zasloužené. Připravili jsme pro vás výběr krátkých filmů z FAMU, které na fakultě vznikly v posledních několika letech. Pásmo skládáme tak, abychom vám představili pestrost autorských přístupů vyučovaných na různých katedrách: od hraného filmu, animace, přes dokument k experimentálnímu filmu.

// VSTUP VOLNÝ// kapacita 30 osob / rezervace nutná není, ale pokud chcete mít jistotu, můžete si zamluvit místo: suteren@r-mosty.cz

TĚŠÍME SE NA VÁS!


KAŽDÝ ČTVRTEK

/ 15.00 - 17.45 / PEDIG / VÝROBA KOŠÍKŮ
zkušení lektoři Vás zasvětí do tajů pletení z proutí / materiál & vedení lektorů,
VŠE ZDARMA // požádáme vás pouze o registraci do kurzu a můžete začít s pletením:) Kontakt: suteren@r-mosty.cz

KAŽDÝ POSLEDNÍ ČTVRTEK V MĚSÍCI
/
9.30 - 11.00 / PODPŮRNÁ SKUPINA PRO RODIČE S DĚTMI 0 - 7 LET

FB / PODPŮRNÁ SKUPINA


KAŽDÝ PÁTEK

/ 9.00 - 11.00 / SLUŽBY MEDIÁTORA / aktivní urovnávání sporů

Využijte služeb mediátora, jako alternativu soudního řešení sporu.
Mediátor vytvoří prostředí, ve kterém je možné uzavřít dohodu, která bude ve prospěch všech zúčastněných. Uzavřená dohoda se po splnění formálního postupu stává vykonatelným rozhodnutím a je tedy dle práva vymahatelná stejně jako rozhodnutí soudu. Rezervace a více informací: suteren@r-mosty.cz


KAŽDOU POSLEDNÍ NEDĚLI V MĚSÍCI / SWAP

/ 10.00 - 14.00 / SWAP / DEJME VĚCEM NOVOU ŠANCI / POŠLI TO DÁL/ nemáš co na sebe? / provětrej skříň / přines, co se ti nehodí & odnes si, co se ti líbí.  Prosíme, noste na bazar / výměnu věci čisté, vyprané, takové, které byste si i vy rádi odnesli / NOSTE VZHLEDEM KE KOMORNÍMU USPOŘÁDÁNÍ PROSTORU MAX 15 VĚCÍ / DĚKUJEME & TĚŠÍME SE NA VÁS!